Mjeksia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Si ta eliminoni celulitin pa trajtime të shtrenjta?

0 1.181

Angepinnt Anatomia e njeriut

1 1.619

Roza

Angepinnt Këshilla mjekësore për të gjitha sëmundjet

49 +1 4.485

Ximi_ch

Parkisonin e kemi në gjenet tona

0 −1 37

Çfarë është sëmundja kronike e veshkave?

0 −1 39

Infeksionet urinare

0 −1 54

***Si mendoni cili shtet ofron sherbim mjekesor me te mire?***

1 93

PASHA_SWE™

***Alergjia: Evitoni puthjen e vdekjes***

0 50

***Mjekimet Popullore!***

0 78

Zbulohet vaksina ndaj drogës

1 51

nessa_engel

300 Këshilla Mjekësore për të gjitha Sëmundjet

0 76

Një shpresë e re në luftën kundër diabetit.

0 46

Fjalor me Shprehje Medicinale [PASHA]

0 70

Dy ilaçet bimore që kurojnë depresionin "Papaja dhe Guarava"

0 64

Patatja kuron të gjitha sëmundjet e brendshme të organizmit

0 58

9 këshilla për të mos rrezikuar shtatezenine

0 55

Si shkaktohet e gërhitura gjatë natës.

0 52

Kafja, ndikimi i saj ne shëndet.

0 85

10 Fakte Tragjike Rreth Tuberkulozit.[VEREMIT]

0 51

Pse na dhembin kockat, kyçet dhe kurrizi !

0 74
  • Statistik

    124 Themen - 232 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)