Mjeksia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Si ta eliminoni celulitin pa trajtime të shtrenjta?

0 1.172

Angepinnt Anatomia e njeriut

1 1.612

Roza

Angepinnt Këshilla mjekësore për të gjitha sëmundjet

49 +1 4.455

Ximi_ch

***Alergjia: Evitoni puthjen e vdekjes***

0 50

***Mjekimet Popullore!***

0 78

300 Këshilla Mjekësore për të gjitha Sëmundjet

0 76

Një shpresë e re në luftën kundër diabetit.

0 46

Fjalor me Shprehje Medicinale [PASHA]

0 69

Dy ilaçet bimore që kurojnë depresionin "Papaja dhe Guarava"

0 61

Patatja kuron të gjitha sëmundjet e brendshme të organizmit

0 58

9 këshilla për të mos rrezikuar shtatezenine

0 55

Si shkaktohet e gërhitura gjatë natës.

0 51

Kafja, ndikimi i saj ne shëndet.

0 85

10 Fakte Tragjike Rreth Tuberkulozit.[VEREMIT]

0 50

Pse na dhembin kockat, kyçet dhe kurrizi !

0 71

Hapja e gojës e mban trurin të zgjuar !!

0 47

Dhjetë Spitalet më të mira në Botë !

0 58

Një mikro-procesor i ri optik që ndihmon të verbërit .

0 43

Ciklet mujore ( menstruacionet), dhe cfar problemesh mund t'i percjellin ato?

0 67

Çfarë janë gurët në tëmth, pse shkaktohen ato?.

0 48
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    124 Themen - 232 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)