Mjeksia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Si ta eliminoni celulitin pa trajtime të shtrenjta?

0 1.126

Angepinnt Anatomia e njeriut

1 1.589

Roza

Angepinnt Këshilla mjekësore për të gjitha sëmundjet

49 +1 4.311

Ximi_ch

Diagnostikimi i hershëm, mbrojtja më e mirë nga kanceri i gjirit

0 23

A mund të bëjnë liposuksion të gjithë njerëzit me mbipeshë?

0 25

Malarja, shpiket vaksina qe e parandalon

0 27

Botoksi, i njohur dhe i aplikuar dhe te ne

0 +1 27

Shkaktari “i tepricës” së lëkurës

0 +1 27

Zvogëlimi i masës trunore

0 28

Shkencëtarët: Riprodhimi i trurit të njeriut nuk është i pamundur

0 29

Do mund te arrihet nje dite te ndalohet mplakja e trurit ?

0 29

Zbulohen dy gene te Alzhaimerit

0 29

Xhel per kurimin e plageve ne koke

0 29

Francë, vizita mjekësore on- line

0 29

Reumatizmi rrit rrezikun e sëmundjeve të zemrës

0 29

Te bezdisin mushkonjat? Shto stresin…!

0 30

SHBA, i vendosin embrionin e nje gruaje tjeter

0 30

HIV/AIDS, testohet vaksina qe pengon perhapjen

0 30

Truri i shuan kujtimet, por emocionet kurrë

0 30

Lëkura e limonit mbron lëkurën nga kanceri

0 30
  • Statistik

    124 Themen - 232 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)