Mjeksia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Si ta eliminoni celulitin pa trajtime të shtrenjta?

0 1.062

Angepinnt Anatomia e njeriut

1 1.582

Roza

Angepinnt Këshilla mjekësore për të gjitha sëmundjet

49 +1 4.296

Ximi_ch

Diagnostikimi i hershëm, mbrojtja më e mirë nga kanceri i gjirit

0 22

A mund të bëjnë liposuksion të gjithë njerëzit me mbipeshë?

0 25

Zvogëlimi i masës trunore

0 26

Shkaktari “i tepricës” së lëkurës

0 +1 26

Malarja, shpiket vaksina qe e parandalon

0 27

Botoksi, i njohur dhe i aplikuar dhe te ne

0 +1 27

Shkencëtarët: Riprodhimi i trurit të njeriut nuk është i pamundur

0 28

Lëkura e limonit mbron lëkurën nga kanceri

0 28

Francë, vizita mjekësore on- line

0 28

Do mund te arrihet nje dite te ndalohet mplakja e trurit ?

0 29

Zbulohen dy gene te Alzhaimerit

0 29

Xhel per kurimin e plageve ne koke

0 29

Shkencëtarët zbulojnë kodin e SIDËS

0 29

Kanceri i prostatës

0 29

Truri i shuan kujtimet, por emocionet kurrë

0 29

Pneumonia mund të jetë pranë zhdukjes

0 29

Shkaqet e sterilitetit tek femrat

0 29
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    124 Themen - 232 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)