Mjeksia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Orgazma qetëson ‘sindromën e këmbëve jo të qeta’

  • Moxxi
  • Moxxi
0 48

Vaksina efektive kundër AIDS-it testohet pas 3 vjetësh

  • Moxxi
  • Moxxi
6 75

Moxxi

Zbulohet ilaçi që të zgjatë jetën

5 171

*Syri-Embel*

Buka shëron lemzën, ndërsa qepa marramendjen

0 50

Shkaktari “i tepricës” së lëkurës

0 +1 30

A mund të bëjnë liposuksion të gjithë njerëzit me mbipeshë?

0 27

Cilin grup të gjakut do ta ketë fëmija juaj

0 54

Ushqimet kundër kancerit

0 61

Reumatizmi rrit rrezikun e sëmundjeve të zemrës

0 32

Si ta qortoni fëmijën tuaj

1 85

xhevda2

Infeksionet urinare

0 −1 54

Çfarë është sëmundja kronike e veshkave?

0 −1 39

Parkisonin e kemi në gjenet tona

0 −1 37

Shkaqet e sterilitetit tek femrat

0 32

Zbulohet vaksina ndaj drogës

1 51

nessa_engel

Heqja e dhjamit pa operacion

0 50

Pneumonia mund të jetë pranë zhdukjes

0 34

Sëmundjet e arterieve koronare

1 57

Bossi™

Përdorimi i aspirinës

0 43

Botoksi, i njohur dhe i aplikuar dhe te ne

0 +1 30
  • Statistik

    124 Themen - 232 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)