Mjeksia

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Stresi emocional, shkaktar i belbëzimit tek femijët

0 37

Moshat nën 30 më të rrezikuara nga solarët

0 36

Bajamet kronike, ndër shkaqet e artritit infeksioz

0 49

Metodë e re për trajtimin e astmës!!!!

0 42

Mjekët premtojnë: Të verbrit mund të shohin përsëri !

0 35

Transplatim kokë njeriu!!!

0 52

Menuja ideale gjatë shtatzanisë

0 44

Çfarë janë gurët në tëmth, pse shkaktohen ato?.

0 48

Ciklet mujore ( menstruacionet), dhe cfar problemesh mund t'i percjellin ato?

0 67

Një mikro-procesor i ri optik që ndihmon të verbërit .

0 43

Dhjetë Spitalet më të mira në Botë !

0 58

Hapja e gojës e mban trurin të zgjuar !!

0 47

Pse na dhembin kockat, kyçet dhe kurrizi !

0 71

10 Fakte Tragjike Rreth Tuberkulozit.[VEREMIT]

0 50

Kafja, ndikimi i saj ne shëndet.

0 85

Si shkaktohet e gërhitura gjatë natës.

0 51

9 këshilla për të mos rrezikuar shtatezenine

0 55

Patatja kuron të gjitha sëmundjet e brendshme të organizmit

0 58

Dy ilaçet bimore që kurojnë depresionin "Papaja dhe Guarava"

0 61

Fjalor me Shprehje Medicinale [PASHA]

0 69
  • Statistik

    124 Themen - 232 Beiträge (0,06 Beiträge pro Tag)