Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.411

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.771

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 909

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 915

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.967

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 884

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 937

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.743

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.707

Anessa

Dietat me mollë

1 1.737

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.669

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.132

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.191

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 894

Me birrë kundër mbipeshës

0 933

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 900

Efektet e hurmës

0 938

Dietat e pasuksesshme

0 940

Konsumimi i çokollatës....

0 925

Sallata e gjelbër të qetëson

0 934
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)