Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.502

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 4.149

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.033

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.091

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 5.964

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 961

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.116

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.976

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.839

Anessa

Dietat me mollë

1 1.981

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.897

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.504

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.291

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.071

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.109

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 982

Efektet e hurmës

0 1.023

Dietat e pasuksesshme

0 1.024

Konsumimi i çokollatës....

0 1.012

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.026
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)