Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.530

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 4.325

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.080

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.172

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 6.442

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 975

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.196

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 2.072

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.872

Anessa

Dietat me mollë

1 2.085

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.985

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.698

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.315

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.145

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.203

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 1.003

Efektet e hurmës

0 1.039

Dietat e pasuksesshme

0 1.045

Konsumimi i çokollatës....

0 1.025

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.050
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)