Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.345

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.599

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 870

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 883

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.723

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 837

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 897

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.675

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.633

Anessa

Dietat me mollë

1 1.651

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.597

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.057

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.147

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 849

Me birrë kundër mbipeshës

0 891

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 858

Efektet e hurmës

0 896

Dietat e pasuksesshme

0 898

Konsumimi i çokollatës....

0 879

Sallata e gjelbër të qetëson

0 888
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)