Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.295

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.527

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 845

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 843

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.512

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 806

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 860

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.631

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.588

Anessa

Dietat me mollë

1 1.603

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.549

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.977

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.102

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 814

Me birrë kundër mbipeshës

0 841

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 831

Efektet e hurmës

0 856

Dietat e pasuksesshme

0 855

Konsumimi i çokollatës....

0 851

Sallata e gjelbër të qetëson

0 841
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)