Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 759

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 570

Përgatitja e çajit

1 −1 1.054

Anessa

***Dieta bimore mban nën kontroll diabetin e tipit 2***

0 137

Te jesh ne forme? Ja receta e Michelle Obama

1 139

arbendon

20 mashtrimet e mëdha rreth dobësimit

0 77

E meta më e keqe për femrat? Barku

1 119

.:Zeshkanja:.

Bananja eshte ......!!!!

0 62

Molla eshte.....!!

0 58

Rrushi eshte......!!

0 68

Për një javë 2 kilogramë më pak

0 131

Ushqimi i shëndoshë për një grua të bukur dhe të shëndetshme

0 49

Ushqimi gjatë natës dëmton dhëmbët

0 36

Ushqimet kundër rrudhave në fytyrë

0 107

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 979

Anessa

Të dëmshëm mishrat e përpunuar

0 34

Sallata e gjelbër të qetëson

0 477

Konsumimi i çokollatës....

0 488

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 910

Anessa

Dietat e pasuksesshme

0 489
  • Benutzer online 2

    2 Besucher

  • Statistik

    33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)