Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.226

***Dieta bimore mban nën kontroll diabetin e tipit 2***

0 156

***Dieta e ditëve të ftohta***

0 +1 265

Te jesh ne forme? Ja receta e Michelle Obama

1 162

arbendon

20 mashtrimet e mëdha rreth dobësimit

0 95

E meta më e keqe për femrat? Barku

1 151

.:Zeshkanja:.

Bananja eshte ......!!!!

0 82

Molla eshte.....!!

0 81

Rrushi eshte......!!

0 91

Për një javë 2 kilogramë më pak

0 147

Ushqimi i shëndoshë për një grua të bukur dhe të shëndetshme

0 66

Ushqimi gjatë natës dëmton dhëmbët

0 58

Ushqimet kundër rrudhave në fytyrë

0 125

Të dëmshëm mishrat e përpunuar

0 51

Sallata e gjelbër të qetëson

0 792

Konsumimi i çokollatës....

0 807

Dietat e pasuksesshme

0 803

Efektet e hurmës

0 801

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 786

Me birrë kundër mbipeshës

0 795
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)