Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.093

***Dieta bimore mban nën kontroll diabetin e tipit 2***

0 153

***Dieta e ditëve të ftohta***

0 +1 262

20 mashtrimet e mëdha rreth dobësimit

0 91

Bananja eshte ......!!!!

0 78

Molla eshte.....!!

0 74

Rrushi eshte......!!

0 84

Për një javë 2 kilogramë më pak

0 146

Ushqimi i shëndoshë për një grua të bukur dhe të shëndetshme

0 63

Ushqimi gjatë natës dëmton dhëmbët

0 52

Ushqimet kundër rrudhave në fytyrë

0 122

Të dëmshëm mishrat e përpunuar

0 50

Sallata e gjelbër të qetëson

0 774

Konsumimi i çokollatës....

0 784

Dietat e pasuksesshme

0 785

Efektet e hurmës

0 778

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 765

Me birrë kundër mbipeshës

0 780

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 757

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 899
  • Benutzer online 3

    3 Besucher

  • Statistik

    33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)