Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.198

***Dieta bimore mban nën kontroll diabetin e tipit 2***

0 155

***Dieta e ditëve të ftohta***

0 +1 264

20 mashtrimet e mëdha rreth dobësimit

0 94

Bananja eshte ......!!!!

0 81

Molla eshte.....!!

0 79

Rrushi eshte......!!

0 90

Për një javë 2 kilogramë më pak

0 146

Ushqimi i shëndoshë për një grua të bukur dhe të shëndetshme

0 65

Ushqimi gjatë natës dëmton dhëmbët

0 56

Ushqimet kundër rrudhave në fytyrë

0 124

Të dëmshëm mishrat e përpunuar

0 50

Sallata e gjelbër të qetëson

0 788

Konsumimi i çokollatës....

0 803

Dietat e pasuksesshme

0 796

Efektet e hurmës

0 794

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 782

Me birrë kundër mbipeshës

0 792

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 768

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.011
  • Statistik

    33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)