Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.165

***Dieta bimore mban nën kontroll diabetin e tipit 2***

0 155

***Dieta e ditëve të ftohta***

0 +1 264

20 mashtrimet e mëdha rreth dobësimit

0 94

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.472

Anessa

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 800

Bananja eshte ......!!!!

0 81

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 791

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.355

dyli

Dietat e pasuksesshme

0 794

Dietat me mollë

1 1.505

Anessa

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.561

Anessa

E meta më e keqe për femrat? Barku

1 150

.:Zeshkanja:.

Efektet e hurmës

0 787

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 973

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 776

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.499

Anessa

Konsumimi i çokollatës....

0 796

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 766

Me birrë kundër mbipeshës

0 788
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)