Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.273

Ushqimi gjatë natës dëmton dhëmbët

0 61

Të dëmshëm mishrat e përpunuar

0 65

Ushqimi i shëndoshë për një grua të bukur dhe të shëndetshme

0 67

Bananja eshte ......!!!!

0 85

Molla eshte.....!!

0 85

Rrushi eshte......!!

0 94

20 mashtrimet e mëdha rreth dobësimit

0 98

Ushqimet kundër rrudhave në fytyrë

0 126

Për një javë 2 kilogramë më pak

0 148

***Dieta bimore mban nën kontroll diabetin e tipit 2***

0 157

E meta më e keqe për femrat? Barku

1 163

.:Zeshkanja:.

Te jesh ne forme? Ja receta e Michelle Obama

1 164

arbendon

***Dieta e ditëve të ftohta***

0 +1 267

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 793

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 798

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 818

Sallata e gjelbër të qetëson

0 820

Me birrë kundër mbipeshës

0 824

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

  • Moxxi
  • Moxxi
0 830
  • Benutzer online 1

    1 Besucher

  • Statistik

    33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)