Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.618

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 5.257

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.367

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.657

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 8.003

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 1.043

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.730

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 2.575

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.968

Anessa

Dietat me mollë

1 2.624

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 2.535

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 3.800

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.399

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.669

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.782

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 1.057

Efektet e hurmës

0 1.118

Dietat e pasuksesshme

0 1.110

Konsumimi i çokollatës....

0 1.083

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.110
 • Benutzer online 14

  14 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)