Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.300

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.530

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 847

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 845

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.530

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 810

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 863

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.634

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.592

Anessa

Dietat me mollë

1 1.606

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.552

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.984

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.106

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 816

Me birrë kundër mbipeshës

0 844

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 834

Efektet e hurmës

0 864

Dietat e pasuksesshme

0 866

Konsumimi i çokollatës....

0 855

Sallata e gjelbër të qetëson

0 854
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)