Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.218

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.373

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 806

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 798

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.096

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 757

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 797

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.567

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.509

Anessa

Dietat me mollë

1 1.512

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.478

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.871

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.033

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 769

Me birrë kundër mbipeshës

0 792

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 782

Efektet e hurmës

0 796

Dietat e pasuksesshme

0 798

Konsumimi i çokollatës....

0 803

Sallata e gjelbër të qetëson

0 788
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)