Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.461

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.922

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 961

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 974

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 5.430

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 928

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 997

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.826

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.788

Anessa

Dietat me mollë

1 1.837

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.756

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.239

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.247

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 946

Me birrë kundër mbipeshës

0 993

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 950

Efektet e hurmës

0 994

Dietat e pasuksesshme

0 995

Konsumimi i çokollatës....

0 975

Sallata e gjelbër të qetëson

0 991
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)