Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.591

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 4.946

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.263

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.485

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 7.422

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 1.025

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.549

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 2.401

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.944

Anessa

Dietat me mollë

1 2.433

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 2.339

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 3.406

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.369

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.499

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.576

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 1.043

Efektet e hurmës

0 1.089

Dietat e pasuksesshme

0 1.088

Konsumimi i çokollatës....

0 1.070

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.084
 • Benutzer online 12

  12 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)