Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 945

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 2.582

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 678

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 669

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 3.393

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 634

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 663

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.333

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.265

Anessa

Dietat me mollë

1 1.272

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.245

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.425

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 760

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 645

Me birrë kundër mbipeshës

0 667

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 650

Efektet e hurmës

0 665

Dietat e pasuksesshme

0 670

Konsumimi i çokollatës....

0 670

Sallata e gjelbër të qetëson

0 658
 • Benutzer online 10

  10 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)