Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 557

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 1.132

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 319

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 309

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 1.584

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 279

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 308

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 619

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 551

Anessa

Dietat me mollë

1 565

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 538

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 675

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 371

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 279

Me birrë kundër mbipeshës

0 302

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 282

Efektet e hurmës

0 296

Dietat e pasuksesshme

0 300

Konsumimi i çokollatës....

0 302

Sallata e gjelbër të qetëson

0 291
 • Benutzer online 39

  39 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)