Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.275

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.467

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 833

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 830

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.422

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 793

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 840

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.612

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.562

Anessa

Dietat me mollë

1 1.575

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.527

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.950

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.080

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 798

Me birrë kundër mbipeshës

0 824

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 818

Efektet e hurmës

0 835

Dietat e pasuksesshme

0 833

Konsumimi i çokollatës....

0 838

Sallata e gjelbër të qetëson

0 821
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)