Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.251

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.430

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 819

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 816

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.260

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 772

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 818

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.590

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.535

Anessa

Dietat me mollë

1 1.544

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.504

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.908

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.055

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 782

Me birrë kundër mbipeshës

0 806

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 799

Efektet e hurmës

0 816

Dietat e pasuksesshme

0 815

Konsumimi i çokollatës....

0 820

Sallata e gjelbër të qetëson

0 803
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)