Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.557

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 4.683

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.184

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.355

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 6.985

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 1.001

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.400

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 2.264

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.917

Anessa

Dietat me mollë

1 2.289

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 2.199

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 3.109

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.339

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.350

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.417

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 1.026

Efektet e hurmës

0 1.064

Dietat e pasuksesshme

0 1.065

Konsumimi i çokollatës....

0 1.054

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.067
 • Benutzer online 5

  5 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)