Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.327

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.572

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 864

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 867

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.662

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 830

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 885

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.661

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.622

Anessa

Dietat me mollë

1 1.636

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.584

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.037

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.133

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 836

Me birrë kundër mbipeshës

0 875

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 852

Efektet e hurmës

0 885

Dietat e pasuksesshme

0 890

Konsumimi i çokollatës....

0 873

Sallata e gjelbër të qetëson

0 878
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)