Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 573

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 1.204

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 335

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 325

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 1.664

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 295

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 324

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 651

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 583

Anessa

Dietat me mollë

1 597

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 570

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 711

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 389

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 295

Me birrë kundër mbipeshës

0 318

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 298

Efektet e hurmës

0 312

Dietat e pasuksesshme

0 316

Konsumimi i çokollatës....

0 318

Sallata e gjelbër të qetëson

0 307
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)