Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.259

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.442

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 824

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 820

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.321

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 780

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 825

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.597

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.544

Anessa

Dietat me mollë

1 1.557

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.511

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.927

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.064

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 787

Me birrë kundër mbipeshës

0 811

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 805

Efektet e hurmës

0 823

Dietat e pasuksesshme

0 821

Konsumimi i çokollatës....

0 827

Sallata e gjelbër të qetëson

0 808
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)