Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 559

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 1.141

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 321

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 311

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 1.594

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 281

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 310

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 623

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 555

Anessa

Dietat me mollë

1 569

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 542

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 679

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 373

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 281

Me birrë kundër mbipeshës

0 304

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 284

Efektet e hurmës

0 298

Dietat e pasuksesshme

0 302

Konsumimi i çokollatës....

0 304

Sallata e gjelbër të qetëson

0 293
 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)