Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 562

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 1.156

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 324

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 314

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 1.609

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 284

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 313

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 629

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 561

Anessa

Dietat me mollë

1 575

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 548

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 685

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 376

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 284

Me birrë kundër mbipeshës

0 307

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 287

Efektet e hurmës

0 301

Dietat e pasuksesshme

0 305

Konsumimi i çokollatës....

0 307

Sallata e gjelbër të qetëson

0 296
 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)