Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 612

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 1.316

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 368

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 358

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 1.831

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 326

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 355

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 716

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 648

Anessa

Dietat me mollë

1 660

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 633

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 777

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 425

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 329

Me birrë kundër mbipeshës

0 352

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 333

Efektet e hurmës

0 347

Dietat e pasuksesshme

0 352

Konsumimi i çokollatës....

0 353

Sallata e gjelbër të qetëson

0 342
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)