Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 973

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 2.685

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 702

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 693

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 3.513

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 658

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 687

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.381

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.313

Anessa

Dietat me mollë

1 1.320

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.293

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.476

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 786

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 669

Me birrë kundër mbipeshës

0 691

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 674

Efektet e hurmës

0 689

Dietat e pasuksesshme

0 694

Konsumimi i çokollatës....

0 694

Sallata e gjelbër të qetëson

0 682
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)