Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 759

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 1.864

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 500

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 490

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 2.497

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 456

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 486

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 979

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 910

Anessa

Dietat me mollë

1 920

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 893

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.054

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 570

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 464

Me birrë kundër mbipeshës

0 486

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 469

Efektet e hurmës

0 483

Dietat e pasuksesshme

0 489

Konsumimi i çokollatës....

0 488

Sallata e gjelbër të qetëson

0 476
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)