Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 960

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 2.632

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 691

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 682

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 3.458

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 647

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 676

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.359

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.291

Anessa

Dietat me mollë

1 1.298

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.271

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.451

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 773

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 658

Me birrë kundër mbipeshës

0 680

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 663

Efektet e hurmës

0 678

Dietat e pasuksesshme

0 683

Konsumimi i çokollatës....

0 683

Sallata e gjelbër të qetëson

0 671
 • Benutzer online 39

  39 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)