Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 969

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 2.675

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 700

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 691

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 3.503

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 656

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 685

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.377

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.309

Anessa

Dietat me mollë

1 1.316

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.289

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.469

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 782

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 667

Me birrë kundër mbipeshës

0 689

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 672

Efektet e hurmës

0 687

Dietat e pasuksesshme

0 692

Konsumimi i çokollatës....

0 692

Sallata e gjelbër të qetëson

0 680
 • Benutzer online 11

  11 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)