Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.257

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.441

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 822

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 818

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.304

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 777

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 823

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.594

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.541

Anessa

Dietat me mollë

1 1.553

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.508

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.923

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.062

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 786

Me birrë kundër mbipeshës

0 809

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 802

Efektet e hurmës

0 820

Dietat e pasuksesshme

0 820

Konsumimi i çokollatës....

0 823

Sallata e gjelbër të qetëson

0 806
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)