Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.319

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.560

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 859

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 861

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.611

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 823

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 878

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.653

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.613

Anessa

Dietat me mollë

1 1.626

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.574

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.015

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.124

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 828

Me birrë kundër mbipeshës

0 866

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 846

Efektet e hurmës

0 879

Dietat e pasuksesshme

0 881

Konsumimi i çokollatës....

0 867

Sallata e gjelbër të qetëson

0 871
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)