Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.615

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 5.226

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.356

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.636

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 7.966

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 1.043

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.708

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 2.557

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.966

Anessa

Dietat me mollë

1 2.608

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 2.517

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 3.758

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.399

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.660

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.771

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 1.056

Efektet e hurmës

0 1.118

Dietat e pasuksesshme

0 1.110

Konsumimi i çokollatës....

0 1.082

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.109
 • Benutzer online 8

  8 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)