Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 770

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 1.903

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 510

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 500

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 2.548

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 466

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 496

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 999

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 930

Anessa

Dietat me mollë

1 940

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 913

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.078

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 580

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 474

Me birrë kundër mbipeshës

0 496

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 479

Efektet e hurmës

0 493

Dietat e pasuksesshme

0 499

Konsumimi i çokollatës....

0 498

Sallata e gjelbër të qetëson

0 487
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)