Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.453

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.892

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 953

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 965

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 5.349

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 919

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 987

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.808

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.772

Anessa

Dietat me mollë

1 1.817

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.739

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.219

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.239

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 937

Me birrë kundër mbipeshës

0 983

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 942

Efektet e hurmës

0 986

Dietat e pasuksesshme

0 987

Konsumimi i çokollatës....

0 967

Sallata e gjelbër të qetëson

0 983
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)