Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.529

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 4.318

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.079

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.168

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 6.410

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 974

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.192

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 2.064

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.871

Anessa

Dietat me mollë

1 2.076

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.982

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.683

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.314

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.144

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.198

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 1.001

Efektet e hurmës

0 1.038

Dietat e pasuksesshme

0 1.044

Konsumimi i çokollatës....

0 1.025

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.050
 • Benutzer online 2

  2 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)