Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.184

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.366

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 804

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 794

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.089

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 756

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 792

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.565

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.504

Anessa

Dietat me mollë

1 1.507

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.476

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.825

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 996

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 768

Me birrë kundër mbipeshës

0 790

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 779

Efektet e hurmës

0 793

Dietat e pasuksesshme

0 795

Konsumimi i çokollatës....

0 801

Sallata e gjelbër të qetëson

0 787
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)