Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.463

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.931

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 965

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 980

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 5.450

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 932

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.003

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.834

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.792

Anessa

Dietat me mollë

1 1.847

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.764

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.252

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.251

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 954

Me birrë kundër mbipeshës

0 998

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 954

Efektet e hurmës

0 997

Dietat e pasuksesshme

0 999

Konsumimi i çokollatës....

0 978

Sallata e gjelbër të qetëson

0 995
 • Benutzer online 1

  1 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)