Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.244

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.416

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 817

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 812

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.241

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 768

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 813

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.582

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.528

Anessa

Dietat me mollë

1 1.538

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.498

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.903

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.052

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 779

Me birrë kundër mbipeshës

0 803

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 794

Efektet e hurmës

0 810

Dietat e pasuksesshme

0 811

Konsumimi i çokollatës....

0 815

Sallata e gjelbër të qetëson

0 799
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)