Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.411

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.779

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 913

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 916

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.982

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 887

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 941

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.747

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.710

Anessa

Dietat me mollë

1 1.740

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.675

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.136

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.192

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 895

Me birrë kundër mbipeshës

0 936

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 902

Efektet e hurmës

0 940

Dietat e pasuksesshme

0 946

Konsumimi i çokollatës....

0 926

Sallata e gjelbër të qetëson

0 937
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)