Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.494

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 4.090

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 1.013

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.057

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 5.837

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 952

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 1.085

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.923

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.827

Anessa

Dietat me mollë

1 1.944

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.852

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.425

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.282

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 1.029

Me birrë kundër mbipeshës

0 1.084

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 974

Efektet e hurmës

0 1.016

Dietat e pasuksesshme

0 1.015

Konsumimi i çokollatës....

0 1.003

Sallata e gjelbër të qetëson

0 1.017
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)