Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 1.345

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 3.592

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 868

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 877

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 4.717

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 836

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 896

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 1.671

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 1.632

Anessa

Dietat me mollë

1 1.647

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 1.594

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 2.054

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 1.145

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 847

Me birrë kundër mbipeshës

0 889

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 857

Efektet e hurmës

0 896

Dietat e pasuksesshme

0 896

Konsumimi i çokollatës....

0 879

Sallata e gjelbër të qetëson

0 884
 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,02 Beiträge pro Tag)