Dieta dhe Ushqimi

Diese Seite verwendet Cookies. Durch die Nutzung unserer Seite erklären Sie sich damit einverstanden, dass wir Cookies setzen. Weitere Informationen

Përkthyes

Radio Projekt 21

Ndegjo me Internet Explorer

Ndegjo me Firefox

Forumsstruktur

Team

Themen

Thema Antworten Likes Zugriffe Letzte Antwort

Angepinnt Cili është sekreti i dietave

0 −1 763

Çfarë nuk duhet bërë menjëherë pas buke

 • BFEDI
 • dyli
3 ±0 1.876

dyli

Aroma e ushqimeve qe ndihmon per tu dobesuar

 • Bfedi
 • Bfedi
0 503

Boronicat ndihmojnë rënien nga pesha

 • Moxxi
 • Moxxi
0 493

Ushqimet, edhe burim argëtimi (Foto)

 • Moxxi
 • Moxxi
44 2.513

Moxxi

Si hahen disa lloje ushqimesh

0 459

Ushqimi në mëngjes

 • Moxxi
 • Moxxi
0 489

Doni të humbni peshë? Fikni dritën!

1 985

Anessa

Ja disa këshilla për lajthitë....

1 916

Anessa

Dietat me mollë

1 926

Anessa

5 kuzhinat më të mira në botë

1 899

Anessa

Përgatitja e çajit

1 −1 1.063

Anessa

Efektet e lëngut të mollës

0 −1 573

Lëngu i rrushit forcon imunitetin

0 467

Me birrë kundër mbipeshës

0 489

Ja çfarë ndikon lëngu i domates

0 472

Efektet e hurmës

0 486

Dietat e pasuksesshme

0 492

Konsumimi i çokollatës....

0 491

Sallata e gjelbër të qetëson

0 480
 • Benutzer online 7

  7 Besucher

 • Statistik

  33 Themen - 87 Beiträge (0,03 Beiträge pro Tag)